Inteligentne instalacje elektryczne i fotowoltaika

Automatyzacja oraz zarządzanie domem na odległość to bezpieczeństwo, ale i wygoda, o której warto pomyśleć już na etapie planowania remontu czy wykończenia nieruchomości.

Instalacje fotowoltaiczne i Smart Home

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Posiadamy niezbędne uprawnienia do instalacji paneli fotowoltaicznych i inteligentnych instalacji elektrycznych. 

Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w wyborze najbardziej komfortowych rozwiązań.

Przygotowanie i montaż

Nasi specjaliści z zakresu Smart Home i paneli fotowoltaicznych dokładnie przygotują Twój dom do planowanych prac. Szybko i profesjonalnie przeprowadzimy montaż nowych urządzeń i instalacji.

Dom na miarę 21 wieku

Instalacje smart-home (zamki, termostaty, rolety, kontakty) to rozwiązania, dzięki którym dom jest bezpieczny, a przy tym dostosowany do potrzeb mieszkańców. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom nie trzeba myśleć o kluczach, wyłączonym żelazku, o zapaleniu oświetlenia czy opuszczeniu rolet podczas nieobecności domowników. Wystarczy dobrze skonfigurowana aplikacja. Zatrudniając naszą firmę zapewnisz sobie komfort użytkowania. Realizacja zgodnie z projektem i wymaganiami sprawi, że inteligentne instalacje będą działać bez zarzutu, a przy tym będą dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Dzięki odbytym przez nas szkoleniom i bogatemu doświadczeniu, instalowane rozwiązania działają bez zarzutu, a sprzęt jest od razu konfigurowany.

Nasi fachowcy do spraw fotowoltaiki przygotowują dach (lub inne miejsce) pod montaż paneli fotowoltaicznych i wykonują wszystkie niezbędne prace. Realizacja zgodnie z projektem i wymaganiami formalnymi (ale i wytycznymi klienta) nie zajmuje dużo czasu. Wiemy jak bardzo ważna jest terminowość przy tego typu pracach.

Skontaktuj się z nami

ul. Wolińska 32, 
72-100 Goleniów