Montaż płyt wielkoformatowych

Płyty wielkoformatowe zachwycają estetyką i eleganckim wyglądem. Doskonale pasują do każdego wnętrza, a bogaty wybór materiałów otwiera wiele możliwości aranżacji wnętrza.

Staranność i dbałość o detale

Eleganckie płyty

Niezależnie od tego, czy płyty wielkoformatowe to gresy, marmury, granity czy inny materiał. Jesteśmy otwarci na koncepcje klienta i realizujemy każdy projekt.

Estetyka wykonania i wysoka jakość wykorzystanych płyt wielkoformatowych tworzy piękne wnętrza, w których przebywanie jest czystą przyjemnością.

Indywidualne podejście

Każdy projekt i pomysł jest inny, dlatego montaż płyt wielkoformatowych na ścianach i posadzkach przebiega według zatwierdzonego przez klienta pomysłu. Dzięki temu klient otrzymuje wykończenie zgodne z jego oczekiwaniami. Jednocześnie ma pewność, że dopracowano każdy szczegół. 

Montaż wykonany przez specjalistę

Wykonując montaż płyt wielkoformatowych, wykorzystujemy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt. Obsługują go profesjonaliści skoncentrowani na pracy i przestrzegający ustalonych wytycznych i norm. Posiadamy doświadczenie i nieustannie szkolimy się w zakresie nowych technik pracy.

Posiadana wiedza i precyzja sprawiają, że montaże płyt wielkoformatowych na ścianach i posadzkach nie stanowi dla nas poważniejszego wyzwania. Dzięki temu nawet najdroższe i najdelikatniejsze płyty wielkoformatowe nie zostaną uszkodzone w czasie montażu.

W montażu płyt wielkoformatowych najważniejsza jest dla nas staranność i ostrożność.

Skontaktuj się z nami

ul. Wolińska 32, 
72-100 Goleniów